Atrakcje dla dzieci

Drodzy Państwo!

Ośrodek Saturn prowadzony jest przez naszą rodzinę, w której większość jej członków stanowią z wykształcenia pedagodzy. Staramy się, aby Wasze pociechy będąc u nas na wypoczynku miały czas umilony zabawami rekreacyjno – ruchowymi na świeżym powietrzu w naszym lesie sosnowym. W razie niepogody mają swój domek i opiekunkę , która prowadzi zabawy, wysłucha małych i dużych problemów i zadba o ich bezpieczeństwo.

plac-zabaw-dla-dzieci

Ponadto staramy się urozmaicać czas pobytu występami cyrkowców, teatrów i teatrzyków oraz warsztatów sztuk wszelakich.

Przed nami kolejny sezon 2017. Jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, mamy rożne pomysły, które chcemy wdrażać stawiając sobie za cel, aby nasze dzieci odciągnąć od świata wirtualnego. To u nas poznają stare zabawy podwórkowe, to u nas zawierają znajomości z różnych rejonów Polski i świata i to od nas wracają na-jodowani i uśmiechnięci i to od nas nie chcą wyjeżdżać!!!

Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i podpowiedzi, co zmieniać, co wprowadzać, aby pobyt był udany.

Zapraszamy do naszej Galerii – Atrakcje dla dzieci

  • Atrakcje dla dzieci - OW Saturn Rowy
    Domek zabaw z ogródkiem Juniora
    Atrakcje dla dzieci - OW Saturn Rowy
  • Atrakcje dla dzieci - OW Saturn Rowy
    Atrakcje dla dzieci - OW Saturn Rowy
    Atrakcje dla dzieci - OW Saturn Rowy

View more photos →

Sala zabaw i ogródek Juniora.

Sala zabaw jest czynna od 1 lipca do 30 sierpnia

Przygotowaliśmy dla Państwa pociech i naszych najważniejszych Gości domek zabaw z tarasem. To miejsce, gdzie dzieci mogą spędzać wspólnie czas na grach i zabawach. Sala wyposażona jest w ścianę tablicową i magnetyczną, materace, różne wielkości klocków, zabawki, gry planszowe, piłki. Każda Pociecha znajdzie coś dla siebie w kąciku artysty, kucharza, czy legomana. Nie zabraknie tez miejsca dla Juniora od 0 – 2 lat. Jego świat ubieramy w matę dźwiękową, dźwięczne zabawki i chodziki,albo z pozycji kojca może obserwować swoich starszych kolegów, a mama zrelaksuje się na poduchach. Ponadto od lipca do sierpnia będzie nam towarzyszyła opiekunka, która urozmaici wspólną zabawę programem animacyjnym.

Zewnętrzny plac zabaw z trampoliną i punktami sportowymi.

Cyrk w naszym lesie.

Co roku czynimy starania , aby nasi wczasowicze mogli obejrzeć wspaniały program artystyczny Cyrku ” Szok”, zawierający elementy iluzji, żonglerki, akrobacji, tresury zwierząt. Podczas godzinnego przedstawienia można podziwiać niezwykłe umiejętności artystów. Niektórzy wczasowicze mają to szczęście, że są wybierani do wzięcia udziału w przedstawieniu, a wtedy jest dużo śmiechu, bo zadania cyrkowców wychodzą z rożnym skutkiem.

Ciuchcia dla dzieci

Raz w tygodniu kolorowa Ciuchcia podjeżdża o 9.30 po nasze pociechy z Ośrodka i zabiera je na przejażdżkę po Rowach .Naszą podróż urozmaici wizyta w lodziarni. Dzieci mogą jechać w towarzystwie swoich rodziców lub pod opieką personelu (dot. dzieci powyżej 5 r. życia ) Ośrodka Saturn. Przejażdżka trwa ok. 20 min. Płatne 7 zł / osoba ( 2016 r.) W cenie biletu gałka lodu sorbetowego.

Noc Piżamowa

Raz w tygodniu organizujemy dla dzieci powyżej 6 roku życia noc piżamową.
Impreza zaczyna się o godz 21.00 w domku zabaw. W tym czasie organizowane są gry, zabawy, taniec, walka na poduchy, czytanie bajek, wspólne biesiadowanie przy stole, a na koniec o godz. 23.00 dzieci szykują się do snu wraz z opiekunką dzieci. O godz. 9.00 Rodzice (jeśli nie zaśpią:) odbierają swoje pociechy.
Nad bezpieczeństwem imprezy czuwają 2 osoby z personelu Ośrodka Saturn.

Kolorowy beton.

To miejsce, gdzie maluchy rozwijają swoją wyobraźnię i jej owoce przedstawiają malując kredą na betonie.

Balonowe Show, pokazy iluzji i magii

Balonowe Show, pokazy iluzji i magii to imprezy, które na stale zagościły w naszym programie animacyjnym . Każda impreza to 2 godziny świetnej nauki i zabawy dla dzieci i ich rodziców.